dogalgaz baglat, uygun fiyata dogalgaz bağlat, klima bağlat, en uygun fiyata klima bağlat   dogalgaz baglat, uygun fiyata dogalgaz bağlat, klima bağlat, en uygun fiyata klima bağlat

Hakkımızda

 

250tl taksitle her eve doğalgaz, üstelik sadece senetle kredi kartınıza ihtiyacımız yok

Şehzade Isıtma

Şehzade Isıtma Soğutma Ltd. Şti. Çanakkale’de kurulmuş, doğalgaz başta olmak üzere inşaat sektörüyle ilgili bir çok ürün grubunun bayiiliğini bünyesine barındıran bir aile firmasıdır. Dinamik kadrosu ile Çanakkale’li müşterilerine peşinat ve kredi kartına gerek olmaksızın, senetle 24 aya varan vade seçenekleri sunabilmektedir.

Kendi bölgesinde sektör lideri olmak hedefiyle pazara giren Şehzade Isıtma Soğutma Ltd. Şti., “Doğalgazsız ev kalmasın” sloganıyla, daha önce yapılmamış bir kampanya yaparak en düşük gelir grubundan en yükseğine her keseye uygun vade seçenekleriyle sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

Faaliyet alanlarını sadece doğalgaz sektörü ile sınırlamayan Şehzade Isıtma Ltd. Şti. diğer bir çok farklı inşaat malzemesinin de tedariğini yapmak suretiyle su armatürleri, bataryalar, parke, seramik, izolasyon ve dış cephe kaplama elemanları gibi inşaat sektörü ile ilgili geniş bir ürün portföyünü, uygun finansman imkanlarıyla bireysel ve kurumsal müşterilerine sunabilmektedir.

Şehzade Isıtma hâlihazırda DemirDöküm, Bosch, Plastherm ve KAS bayisidir.